Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /web/docs/bohemiahotel/lib/classes/class.contentoperations.inc.php on line 527 Bohemia Hotel | Vítejte v Penzionu Bohemia !

Vítejte v Penzionu Bohemia !

Vítejte na stránkách rodinného hotelu Bohemia, který se nachází v Lomnici nad Lužnicí, samotném srdci Jižních Čech, uprostřed CHKO Třeboňsko.
Velké množství turistických, cykloturistických a historických cílů se postará o to, že svůj pobyt v tomto nádherném koutu České republiky, můžete strávit nejen velmi relaxačně a příjemně, ale také opravdu aktivně.K tomu bychom chtěli přispět vytvořením co nejpohodlnějšího a přátelského zázemí Vašeho pobytu.
Náš hotel Vám nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích nebo apartmánu. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-fi, trezorem, k dispozici je Vám  i úschovna,  případně půjčovna kol.
Krom ubytování na vysoké úrovni Vám chceme však nabídnout  vždy ještě něco navíc. Tím něčím navíc je příjemná rodinná atmosféra, hotelová restaurace s vynikající rybí kuchyní či možnost relaxovat v hotelové sauně, krytém bazénu či se uvolnit při masáži.
Cílem našeho rodinného hotelu Bohemia je aby se všichni naši hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Věřte, že pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Těšíme se na Vaši návštěvu !
Ladislav Kučera

Vítejte na oficiálních stránkách Penzionu Bohemia, který se nachází v Lomnici nad Lužnicí, samotném srdci Jižních Čech, uprostřed unikátní rybniční soustavy a CHKO Třeboňsko, vzdálené 8km od lázeňského městečka Třeboň.
Přes 200 km kvalitních a dobře značených cykloturistických tras a historických cílů, se postará o Vaši aktivní dovolenou.
Krom ubytování na vysoké úrovni Vám chceme však nabídnout  vždy něco navíc. Rodinná atmosféra, hotelový bazén, sauna a masáže Vám zaručí příjemně strávené chvíle v Jižních Čechách
Náš hotel Vám nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích nebo apartmánu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-fi, trezorem, k dispozici je Vám i úschovna kol.
Cílem našeho Penzionu Bohemia je, aby se všichni naši hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Věřte, že pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Těšíme se na Vaši návštěvu !