Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /web/docs/bohemiahotel/lib/classes/class.contentoperations.inc.php on line 527 Bohemia Hotel | Penzion

Penzion

Vítejte na oficiálních stránkách Rodinného hotelu Bohemia, který se nachází v Lomnici nad Lužnicí, samotném srdci Jižních Čech, uprostřed unikátní rybniční soustavy a CHKO Třeboňsko, vzdálené 8km od lázeňského městečka Třeboň.
Přes ?00km kvalitních a dobře značených cykloturistických tras a historických cílů, se postará o Vaši aktivní dovolenou.
Krom ubytování na vysoké úrovni Vám chceme však nabídnout  vždy něco navíc. Rodinná atmosféra, rybí restaurace, hotelový bazén, sauna a masáže Vám zaručí příjemně strávené chvíle v Jižních Čechách
Náš hotel Vám nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích nebo apartmánu. Všechny pokoje jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-fi, trezorem, k dispozici je Vám  i úschovna,  případně půjčovna kol.
Cílem našeho Rodinného hotelu Bohemia je aby se všichni naši hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Věřte, že pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Těšíme se na Vaši návštěvu !
Ladislav Kučera                  Lenka Kučerová                  Ladislav Kučera ml.
Vítejte na oficiálních stránkách Penzionu Bohemia, který se nachází v Lomnici nad Lužnicí, samotném srdci CHKO Třeboňsko, uprostřed unikátní rybniční soustavy a CHKO Třeboňsko, vzdálené 8km od lázeňského městečka Třeboň.

Přes 200 km kvalitních a dobře značených cykloturistických tras a historických cílů, se postará o Vaši aktivní dovolenou.
Krom ubytování na vysoké úrovni Vám chceme však nabídnout  vždy něco navíc. Rodinná atmosféra, bazén, sauna a masáže Vám zaručí příjemně strávené chvíle v Jižních Čechách

Náš penzion Vám nabízí ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-fi, trezorem, k dispozici je Vám i úschovna kol.
Cílem našeho Penzionu Bohemia je, aby se všichni naši hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli. Věřte, že pro Vaši spokojenost jsme připraveni udělat maximum.
Těšíme se na Vaši návštěvu !